Organizacijska struktura

 

Upravno vijeće

Predsjednik Upravnog vijeća Petar-Pierre Matek  Sandra.Palic@hanfa.hr
Zamjenik predsjednika Upravnog vijeća Mario Radaković  Sandra.Palic@hanfa.hr
Članica Upravnog vijeća Branka Bjedov Kostelac  Sandra.Palic@hanfa.hr
Članica Upravnog vijeća Silvana Božić  Sandra.Palic@hanfa.hr
Članica Upravnog vijeća Gordana Letica  Sandra.Palic@hanfa.hr
Ured za odnose s javnošću i drugim institucijama    
Voditelj Ivan Mučnjak ivan.mucnjak@hanfa.hr
Ured za sudske postupke    
Voditelj Krešimir Brkljačić kresimir.brkljacic@hanfa.hr
Ured za pravno savjetovanje    
Voditelj Davor Bajuk davor.bajuk@hanfa.hr
Ured za unutarnju reviziju    
Voditeljica Jadranka Bošnjak jadranka.bosnjak@hanfa.hr
Ured za informacijsku sigurnost i nadzor    
v.d. Voditelja Dražen Kramarić drazen.kramaric@hanfa.hr

Ured glavnog tajnika

Glavni tajnik Jadranka Grubešić jadranka.grubesic@hanfa.hr
Odjel za planiranje i računovodstvo    
Voditeljica Danijela Šarić Lukačić Danijela.Saric@hanfa.hr
Odjel za opće i administrativne poslove    
Voditeljica Daria Tonai daria.tonai@hanfa.hr
Zamjenik voditeljice Ivica Ratković ivica.ratkovic@hanfa.hr
Odjel za informatičko-komunikacijsku tehnologiju    
Voditeljica Mirela Obrić mirela.obric@hanfa.hr
Odjel za kadrovske poslove    
Voditeljica  Nataša Radovanović natasa.radovanovic@hanfa.hr

Sektor za investicijska društva

Direktorica Ksenija Milošević Ksenija.Milosevic@hanfa.hr
Direkcija za licenciranje i pravnu podršku    
Voditeljica Sandra Opačić sandra.opacic@hanfa.hr
Direkcija za nadzor i analizu rizika    
Voditelj Damir Orešković damir.oreskovic@hanfa.hr

Sektor za investicijske i mirovinske fondove

Direktorica Ana Josipović Belan ana.josipovic@hanfa.hr
Direkcija za licenciranje i pravnu podršku    
Voditeljica Morana Derenčinović Ruk Morana.Derencinovic@hanfa.hr
Direkcija za neposredni nadzor    
Voditeljica Irena Mračić irena.mracic@hanfa.hr
Direkcija za posredni nadzor i analizu rizika    
Voditeljica Ana Peručić ana.perucic@hanfa.hr

Sektor za tržište kapitala

Direktorica Đurđica Mihotić Žižić Durdica.Mihotic.Zizic@hanfa.hr
Direkcija za licenciranje i pravnu podršku    
Voditeljica Ružica Fijačko ruzica.fijacko@hanfa.hr
Direkcija za nadzor i analizu rizika    
Voditeljica Ksenija Petričević ksenija.petricevic@hanfa.hr

Sektor za osiguranja

Direktorica Andreja Radić Blažin andreja.radic@hanfa.hr
Direkcija za licenciranje i pravnu podršku    
Voditeljica Darja Tirić darja.tiric@hanfa.hr
Direkcija za neposredni nadzor    
Voditeljica Maria Buljan maria.buljan@hanfa.hr
Direkcija za posredni nadzor i analizu rizika    
Voditeljica Irena Ročan irena.rocan@hanfa.hr

Sektor za leasing i faktoring

Direktorica Silvana Knežević silvana.knezevic@hanfa.hr
Direkcija za licenciranje i pravnu podršku    
Voditeljica Vinka Tetlo vinka.tetlo@hanfa.hr
Direkcija za nadzor i analizu rizika    
Voditelj Paul Švaljek paul.svaljek@hanfa.hr